قوانین و مقررات

استفاده شما از وب سایت کانون آگهی و تبلیغات ماهِ سِن به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “کانون تبلیغات ماهِ سِن” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

١ – هر گونه سوء استفاده از مطالب موجود در سایت، پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – نمونه کارهای موجود در “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” توسط طراحان این مجموعه طراحی و تولید و با اطلاع طراح آن در سایت منتشر شده است.

٣ – کاربران می بایست هنگام ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مجموعه کانون تبلیغات ماهِ سِن هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۴ – شما به مجموعه کانون تبلیغات ماهِ سِن اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل این مجموعه نباشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از مجموعه اداره شده، لذا این مجموعه نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۶ – “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

٨ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت مجموعه کانون تبلیغات ماهِ سِن” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

۹ – “مجموعه کانون تبلیغات ماهِ سِن” این حق را برای خود محفوظ می دارد که حق نشر خود را در خدمات مختلفی که به مشتریان ارائه می دهد حفظ کند. 

۱۰ – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت کانون تبلیغات ماهِ سِن” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت شما، توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

قوانین حق نشر ( Copyright )

استفاده شما از خدمات مجموعه کانون تبلیغات ماهِ سِن به منزله قبول کلیه شرایط حق نشر مندرج در این صفحه می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای «کانون تبلیغات ماهِ سِن» محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین حق نشر آگاه شوند.

طراحی گرافیک

شما تضمین میکنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است در طراحی آیتم های تبلیغاتی شما از آنها استفاده شود، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.

همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که پس از دریافت آخرین بخش از هزینه اجرا، خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:

ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم و نام مچموعه شما را به عنوان یکی از مشتریان خود ذکر کنیم. این حق برای ما محفوظ است که طرح های گرافیکی شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی پروژه شما مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی طراحی انجام شده برای شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. همچنین این حق را نیز داریم که در گوشه ای از طراحی شما، نام مجموعه خود را به همراه لوگویی کوچک بصورتی که قابل خواندن باشد قرار دهیم، بطوری که به طرح اجرا شده برای شما لطمه ای نزند. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.

چاپ

شما تضمین میکنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است برای شما به چاپ برسد، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.

همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که پس از چاپ، خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:

ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم و نام مچموعه شما را به عنوان یکی از مشتریان خود ذکر کنیم. این حق برای ما محفوظ است که نمونه چاپ شده سفارش شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی پروژه شما مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی سفارش چاپ شده شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.

طراحی سایت

شما تضمین می‌کنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است در طراحی سایتتان از آنها استفاده شود، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.

همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که پس از دریافت آخرین بخش از هزینه اجرا، خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:

ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم. این حق برای ما محفوظ است که سایت شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی این پروژه مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی نام سایت شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. همچنین این حق را نیز داریم که در داخل کدهای HTML به شکل Comment نام سایت خود و اشخاص فعال در پروژه شما را، ذکر کنیم و حتی لوگویی کوچک به همراه نام مجموعه را در زیر صفحات شما قرار دهیم که به سایت ما متصل شده است. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.