نمونه تیزرهای تبلیغاتی

معرفی کسب و کار شما با ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای

هزینه و قیمت ساخت تیزرهای تبلیغاتی 

نوع ویدئوحداکثر زمان تحویلکیفیت تصویرینوع پروداکشنتدوین تخصصی و اصلاح رنگموشن گرافی و انیمیشناستفاده از گوینده های حرفه ایتیم کارگردانی تخصصیسناریوی اختصاصیقیمت هر ثانیه (تومان)
کلاس A  دو هفته4K UHDکامل+نیازنیاز++500000
کلاس Bیک هفتهfull HDاستاندارد+نیازنیاز+نیاز200000
کلاس Cیک هفتهfull HDاقتصادینیاز150000
کلاس Ecoکمتر از یک هفتهfull HDسریع و اقتصادی 100000

موشن گرافی، ویدئو موشن، استاپ موشن، اینفو موشن با هزینه بسیار پایین قابل ساخت و پرداخت است اما نیازمند زمان بیشتر و ارائه لوگو و گرافیک محیط تبلیغات است.

معرفی کلاس های ساخت تیزر تبلیغاتی A, B, C, eco 

تیزر کلاس A

برای برندها و مجموعه‌هایی که بهترین تبلیغ را می خواهند. اهداف بزرگی برای ساخت تیزر تبلیغاتی دارند و می‌دانند برای کسب بهترین نتیجه باید بهترین‌ها را انتخاب کرد و سرمایه‌گذاری های لازم را انجام داد.

تیزر کلاس B

این کلاس برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که با محدودیت بودجه مواجه‌اند، ولی کیفیت خروجی نهایی هم برای آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، مناسب است. در نهایت می توانند بهترین نتیجه را با بودجه ای مناسب تر بدست آورند.

تیزر کلاس C

برای شرکت‌ها و مجموعه‌هایی مناسب است که با کمترین بودجه می‌خواهند یک آگهی تبلیغاتی مناسب داشته باشند. در این نوع پروژه‌ها محدودیت بودجه‌ای یکی از تاثیرگذارترین فاکتورهاست و بهترین نتایج را با توجه به هزینه ای که می پردازند، بدست می آورند.

تیزر کلاس Eco

گاهی لازم است در کوتاهترین زمان و با کمترین بودجه یک کلیپ تبلیغاتی برای مصارف فوری تهیه شود. در این مواقع ناچار به حذف بسیاری از موارد لازم در روند تولید خواهید بود تا امکان تولید با بودجه محدود را داشته باشید.