کانون تبلیغات ماه سن

برای پیروزی مشترک، همیشه در صحنه و با شماییم

طراحی سایت برای کسب‌وکارهای سنتی یک ضرورت است. این روزها با تعطیلی گاه‌و‌بیگاه مغازه‌های سنتی به دلیل کرونا سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کار شماست که هیچ‌وقت تعطیل نخواهد شد.وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد.

نمونه کار ها

تبلیغات فقط حضور نیست! نوع تبلیغ ، هدف از تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص گردد تا بتوان بسته به آنها، تبلیغاتی موثر انجام داد. پس از تعیین این موارد، باید بر اساس نوع مخاطبانمان، نوع تبلیغ را مشخص کنیم و در آخر با توجه به بسترهای نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنیم.
اگر در تولید تیزر تبلیغاتی موارد بالا مشخص نباشند، پیش بینی می شود نتیجه ی تبلیغ مایوس کننده باشد. اما جای نگرانی نیست!!

نمونه کار ها

تبلیغات محیطی یکی از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن است. تبلیغات محیطی قدیمی ترین روش تبلیغاتی است. بیلبوردها، استرابوردها، استندها که در خیابان‌ها و اتوبان‌ها و فضاهای عمومی به نمایش گذاشته می‌شوند، تبلیغات محیطی نامیده می‌شوند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی این است که مخاطب با نگاه به اطراف خود ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی می باشد.

نمونه کار ها

تبلیغات به صورت نسخه چاپی در انواع مختلف نشریات مانند روزنامه‌ها، مجلات، چاپ تراکت نیز صورت میگیرد یا پست‌های مستقیم چاپ می‌شوند. تبلیغات چاپی چه از منظر بازاریابی صورت گیرد و یا تنها به منزله معرفی و اطلاع رسانی انجام شود می‌تواند در حوزه بازاریابی مسمر ثمر باشد.

نمونه کار ها

وقتی که صحبت از تبلیغات می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. یکی دیگر از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن تبلیغات دیجیتال است. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان، فراگیر، ماندگار، هوشمندانه‌، شبانه‌روزی و هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود.

نمونه کار ها

از مهمترین عناصر بازاریابی و موفقیت در هر سازمان ، شرکت و یا محموعه برند یا همان علامت تجاری آن مجموعه می باشد. برند معرفی کننده یک مجموعه با همه ابعاد آن می باشد، علامت تجاری یا همان برند معرفی کننده کالاها، خدمات و اهداف شرکت شما است و آن را در ذهن بیننده، مشتری و مصرف کنندگان به تصویر می کشد.

نمونه کار ها

تبلیغات پیچیده است و زمانی که نمی‌دانیم بودجه مصرفی را باید با چه فرمولی و در کجا هزینه کرد و سپس ارزیابی نمود، پیچیدگی‌اش بیشتر هم می‌شود. فکر کردن و ساختن با یک پروژه تبلیغاتی خوب، سخت است. اما به‌ سختی موشک هوا کردن نیست. بگذاریم حدسی بزنیم! علت این‌ که در حال‌ حاضر در این سایت هستید اینست‌ که احساس کرده‌اید باید با جزئیات بیشتری تبلیغاتی که برای شرکت خود انجام داده‌اید را بازنگری کنید. بازاریابی دیجیتال یکی دیگر از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن است.

نمونه کار ها

در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
Our Customers