چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

طراحی سایت ماه سن
  • اولین ذهنیت را در مخاطب ایجاد می کند.

هنگامی که مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید می کنند، این اولین برداشت آنها از تجارت شما است. آنها طی چند ثانیه در مورد تجارت شما قضاوت می کنند. در این چند ثانیه اول می توانید تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارید. اگر وب سایت شما جذاب به نظر برسد، مخاطبان شما بلافاصله تصور مثبتی از تجارت شما خواهند داشت. در غیر اینصورت آنها وب سایت شما را جذاب نمی دانند و آن ها تصمیم می گیرند از صفحه سایت شما خارج شوند و به سراغ سایت های رقیب بروند.

  • استراتژی سئو به شما برای دیده شدن کمک می کند.

بسیاری از عناصر و شیوه های طراحی وب بر نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما تأثیر می گذارد و باعث می شود بر نحوه جستجو توسط موتورهای جستجوگر تاثیر بگذارد. این یکی از مواردی است که شما توانایی پرداختن به آن را ندارید. اگر اصول SEO در صفحه سایت شما اصولی نباشد، از همان ابتدا برای دیده شدن در حال نبرد سخت هستید.جدا از نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما، برخی از عناصر طراحی وب می توانند به طور مستقیم بر SEO تأثیر بگذارند. درک اینکه اگر با نحوه کار آن آشنا نیستید طراحی وب دشوار است، به زبان ساده، "سایت شما باید SEO مناسب داشته باشد."

طراحی سایت ماه سن
طراحی سایت ماه سن
  • خدمات شما برای مشتریان تأثیرگذار خواهد بود.

افراد با مراجعه به وب سایت شما می توانند نحوه رفتار شما با آن ها را قضاوت کنند. طراحی شما به آنها بینش می دهد که چگونه مخاطبان خود را ارج می نهید. اگر در طراحی وب سایت خود هیچ تلاشی نکنید، مخاطبان شما می دانند که برای کمک به آنها تلاشی نخواهید کرد. وب سایت شما مانند یک نماینده خدمات مشتری است. اگر زیبا، مدرن و جذاب باشد، مخاطبان از صفحه سایت استقبال بیشتری خواهند کرد و این احساس را ایجاد خواهید کرد که برای افراد جدیدی که از وب سایت شما بازدید می کنند، استقبال می کنید. از طرف دیگر، یک سایت منسوخ شده، جذابیت کسب و کار شما را سرد و دور از ذهن جلوه می دهد. مردم نمی خواهند شغلی را بررسی کنند که برای آنها تأثیرگذار نیست.

  • اعتماد را در بین مخاطبان ایجاد می کند.

مردم به وب سایت هایی با طراحی ضعیف، اعتماد ندارند. اگر آنها طراحی ضعیف شما را ببینند یا اطلاعات قدیمی باشند، به سایت شما اعتماد نخواهند کرد. به شخصی فکر کنید که به دنبال ثبت سفارش عمده در یک شرکت تولیدی است. آنها مبلغ هنگفتی هزینه می کنند، به این معنی که اگر طراحی وب سایت فروشگاهی شما اعتماد را جلب نکند، آنها سایت دیگری برای انجام سفارش خود پیدا می کنند. از طرف دیگر، یک سایت حرفه ای اعتماد مخاطبان شما را نشان می دهد. آنها به تجارت شما اعتماد خواهند کرد و در بررسی بیشتر آن احساس راحتی می کنند. ایجاد اعتماد در مخاطبان مهم است تا آنها در سایت شما باقی بمانند. هنگامی که بازدیدکنندگان مدت بیشتری در سایت شما باقی می مانند، فرصت های بیشتری برای کسب و کار در اختیار شما قرار می دهند.

طراحی سایت ماه سن
طراحی سایت ماه سن
  • رقبای شما از سایت استفاده می کنند.

این دلیل اصلی و اساسی راه اندازی وب است. رقبای شما در حال حاضر از وب استفاده می کنند. اگر می خواهید در رقابت با آنها بمانید، باید وب سایت خود را راه اندازی کنید. شما می خواهید وب سایت شما در رقابت متفاوت باشد. اگر یک وب سایت قدیمی و با کیفیت پایین داشته باشید، رقبای شما از شما پیشی می گیرند. سایت خوب طراحی شده آنها، بهتر از سایت شما عمل خواهد کرد. این بدان معناست که آن ها یک رقیب خود را از دست خواهند داد. زیرا جذابیت بیشتری برای صفحه خود دارند و صفحه سایت آن ها مخاطبان را جذب می کند. طراحی وب سایت شما فرصتی است تا بتوانید تجارت خود را از رقابت جدا کنید. هنگامی که با سایر مشاغل رقابت می کنید، عموماً خدمات مشابه و قیمت گذاری مشابهی دارید. شما به یک چیز نیاز دارید که باعث شود تجارت شما از بقیه برجسته باشد.

چرا به وبسایت نیاز داریم؟

داشتن یک وبسایت کمک میکند که یک دفتر مجازی از شرکت یا سازمان خود داشته باشید که همیشه هر نفر در هر جا از ایران یا دنیا بتواند با دفتر کار شما ارتباط برقرار کند یا محصولی از شما خریداری کند همه به صورت آنلاین بدون نیاز به نیروی انسانی که همیشه در محل حاضر باشد ، با اینکار در وقت و هزینه ها صرفه جویی زیادی کرده اید.رقابت شما را مجبور می کند که یک وب سایت داشته باشید اگر وب سایت نداشته باشید مشتریان شما به تدریج به سمت رقبای شما که دارای وب سایت هستند سوق داده می شوند.

وبسایت فروشگاهی

طراحی وب سایت یکی از راهکارهای کارآمد برای استفاده از روش های بروز آنلاین سازی کسب و کار است. با طراحی وبسایت فروشگاهی برندتان همیشه در دسترس مشتری است و هر لحظه که مشتری بخواهد ، می تواند از محصولات سایت شما دیدن کرده و از خرید کنند. ماه سن بهتون کمک می کنه تا با خیال راحت برای ساخت سایت اختصاصی اقدام کنید.

وبسایت شرکتی

اگر صاحب یک شرکت هستید که در زمینه ارائه محصولات یا خدمات خاصی فعالیت دارید، امروزه داشتن یک وب‌سایت برای معرفی شرکت و حتی فروش آنلاین محصولات و خدماتتان به امری ضروری تبدیل شده است. این روزها، افراد دیگر حوصله ماندن در ترافیک شهری و مسیرهای طولانی بین شهری را برای تامین محصولات و خدماتی که شرکت شما ارائه می‌دهد را ندارند. وقتی اقدام به طراحی سایت شرکتی می‌کنید، این افراد با جستجو در اینترنت به دنبال محصول و خدمات مورد نظر به وب‌سایت شما خواهند رسید.

وبسایت خبری

افراد عاشق شنیدن خبر های تازه هستند . اما از آن جایی که بسیاری از مردم این روزها به دنیای اینترنت رو آورده اند، بسیاری از اخبار را از طریق وب سایت های خبری دنبال می کنند. به همین علت طراحی وبسایت خبری از تقاضای بالایی در تهران و دیگر شهرستان ها برخوردار شده است . ماه سن به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طراحی وب سایت کنید.

وبسایت رستوران و کافه

 ارائه خدمات آنلاین برای رستوران ها، کترینگ ها و فست فودها یکی از مؤثر ترین گام ها برای توسعه آن هاست. طراحی وب سایت رستوران این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با دیدن تصاویر و قیمت غذا ها به راحتی سفارش داده و هزینه آن را اینترنتی پرداخت کنند.

آخرین نمونه کار ها

جهت مشاوره یا ثبت سفارش فرم طراحی سایت را تکمیل کنید.