درباره کانون آگهی و تبلیغات ماه سن

درباره کانون تبلیغات ماه سن

کانون تبلیغات ماه سن با همکاری هادی علایی و معصومه اسکندری با مجوز سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 10011344 آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

ماهِ سِن در همان ابتدا، فعالیت خود را بر تولید محتوای حرفه ایی و متناسب با اصول برندینگ قرارداده. ما باور داریم برای رشد کسب‌ و کارها در کشورمان، نیاز به درک واقعیتِ ذی‌نفعان و زمینه و دیزاین عالی خدمات داریم. تابحال این نیاز نادیده گرفته شده است.

راهکارهای ما تا بحال به شرکت‌های خصوصی و دولتی کمک کرده است. با شناخت نیازهای واقعی و با توجه به توانمندی‌هایشان، بهترین کسب‌ و کارهای خدماتی ممکن را ارائه می دهیم. این ها از میان گزینه‌های محتمل که با هم ایجاد کرده‌ایم، انتخاب می شوند. فرایندهایش را استخراج می کنیم و به بهترین شکل به مشتریان ارائه می دهیم.

بدون درک نیاز آنی، درک زمینه و ذی‌نفعان، نمی‌توان خدماتی مناسب ارائه کرد. ماه سن، این فرصت را برای شما فراهم خواهد کرد تا نه تنها خدمات مناسب، بلکه خدماتی چشم‌گیر و شاخص ایجاد نموده و به مشتریان ارائه دهید.

صاحب امتیاز مجموعه ماه سِن

معصومه اسکندری

اعضای اصلی تیم ما

مدیر اجرایی کانون ماه سن

هادی علایی

مدیر اجرایی مجموعه ماه سن

علاقه مند به مبحث مدیریت و فروش، دنبال کننده سایت متمم و مشتاق به مباحث علوم اعصاب شناختی.

مدیر اجرایی کانون ماه سن

معصومه اسکندری

صاحب امتیاز و مدیرمسئول مجموعه ماه سن

فارغ التحصیل رشته گرافیک گرایش ارتباط تصویری در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه هنر مارلیک. 8 سال سابقه فعالیت در حوزه هنر اعم از طراحی، چاپ، تئاتر و همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلف، طراحی تخصصی لوگو و مسلط به کار با مجموعه برنامه های ادوبی.