تبلیغات محیطی

استرابورد، بیلبورد، اتوبوس، ایستگاه اتوبوس، پل هوایی، بیلبورد مواصلاتی، بیلبورد شهری

تبلیغات محیطی یکی از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن است. تبلیغات محیطی قدیمی ترین روش تبلیغاتی است. بیلبوردها، استرابوردها، استندها که در خیابان‌ها و اتوبان‌ها و فضاهای عمومی به نمایش گذاشته می‌شوند، تبلیغات محیطی نامیده می‌شوند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی این است که مخاطب با نگاه به اطراف خود ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی می باشد.

اطلاعات بیشتر
تبلیغات محیطی

بازاریابی دیجیتال

تبلیغات پیچیده است و زمانی که نمی‌دانیم بودجه مصرفی را باید با چه فرمولی و در کجا هزینه کرد و سپس ارزیابی نمود، پیچیدگی‌اش بیشتر هم می‌شود. فکر کردن و ساختن با یک پروژه تبلیغاتی خوب، سخت است. اما به‌ سختی موشک هوا کردن نیست. بگذاریم حدسی بزنیم! علت این‌ که در حال‌ حاضر در این سایت هستید اینست‌ که احساس کرده‌اید باید با جزئیات بیشتری تبلیغاتی که برای شرکت خود انجام داده‌اید را بازنگری کنید. بازاریابی دیجیتال یکی دیگر از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن است. 

اطلاعات بیشتر

تبلیغات

وقتی که صحبت از تبلیغات می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. یکی دیگر از خدمات وفعالیتهای کانون تبلیغات ماه سن تبلیغات دیجیتال است. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان، فراگیر، ماندگار، هوشمندانه‌، شبانه‌روزی و هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود.

اطلاعات بیشتر
تبلیغات
طراحی لوگو

برندسازی

از مهمترین عناصر بازاریابی و موفقیت در هر سازمان ، شرکت و یا محموعه برند یا همان علامت تجاری آن مجموعه می باشد. برند معرفی کننده یک مجموعه با همه ابعاد آن می باشد، علامت تجاری یا همان برند معرفی کننده کالاها، خدمات و اهداف شرکت شما است و آن را در ذهن بیننده، مشتری و مصرف کنندگان به تصویر می کشد.

اطلاعات بیشتر