استخدام در ماه سن

استخدام در مجموعه کانون تبلیغات ماه سِن

ما با افزایش مشتریانمان، هر روز بیشتر حس میکنیم که نیاز داریم تا با تیم ها و افراد حرفه ای و با تجربه ای مثل شما همکاری داشته باشیم. اگر شما هم علاقه مند به همکاری با ما هستید، از شما دعوت می کنیم که به ما بپیوندید.

تجربه به ما نشان داده که فردی با ۱2 سال سن میتواند بهترین طراحی ها، کدنویسی ها یا عکس ها را ارائه کند در صورتی که ممکن است فردی با ۴۰ سال سن و ۲۰ سال تجربه این توانایی رو نداشته باشد. با این اوصاف :
تنها و تنها شرط و ملاک همکاری ما ، توانایی شما در ارائه خروجی مناسب براساس نیاز مشتریان ما که از طریق نمونه کارهای اجرا شده شما قابل تعیین است. در صورت پذیرفتن دعوت ما، بهترین نمونه کارهایتان رو برای ما ارسال کنید. که بتوانیم بهترین تصمیم را برای همکاری با شما بگیریم.

نحوه پذیرش در ماه سِن:

پس از انجام مصاحبه‌ها و تهیه گزارشات و آزمون‌ها و پذیرش از سوی کمیته جذب و مدیر مربوطه، قوانین شرکت به شما اعلام می‌گردد و در صورت پذیرش قوانین شرکت، مصاحبه‌ای با مدیریت مجموعه خواهید داشت.
توافقات مربوط به حقوق در آخرین مرحله و در مصاحبه با مدیریت صورت می‌پذیرد و سپس نتیجه نهایی توسط یکی از مدیران ارشد با درنظر گرفتن رزومه، گزارش مصاحبه‌ها، نتیجه آزمون‌ها و پروژه ارسالی اعلام می‌گردد.
پس از پذیرش، شما وارد دوره 3 ماهه آموزشی می‌شوید و درصورت موفق شدن در آزمونِ پایانِ دوره آموزشی، با شما قرارداد دائمی یک‌ساله عقد می‌گردد.

مراحل مصاحبه شما به شرح زیر می‌باشد:

1- مصاحبه عمومی:

شامل مصاحبه تلفنی و مصاحبه حضوری با کارشناس منابع انسانی و تست‌های عمومی و شخصیتی می‌باشد.  

*مصاحبه تلفنی: پس از بررسی رزومه‌ای که در فرم استخدامی ضمیمه کرده‌اید و دارا بودن شرایط احراز، یکی از کارشناسان منابع انسانی یا مدیر منابع انسانی با شما جهت مصاحبه تلفنی تماس می‌گیرند. مصاحبه تلفنی شما ممکن است بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام گیرد .
بنابراین در صورت تماس از طرف شرکت می‌بایست در محیطی آرام باشید که بر مصاحبه و سوالات متمرکز شوید. ( سوالات مصاحبه عمومی در رابطه با علایق فرد، عوامل انگیزشی، علایق کاری و شناخت ردیف شغلی می‌باشد).
*مصاحبه حضوری: نتیجه مصاحبه تلفنی شما بررسی می‌شود و در صورت تأیید مدیر منابع انسانی و مدیر واحد مربوطه دعوت به مصاحبه حضوری می‌شوید. بخشی از مصاحبه حضوری با کارشناس منابع انسانی و مدیر منابع انسانی جهت بررسی ویژگی‌های شخصیتی شما صورت می‌گیرد.
 *آزمون ها: پس از مصاحبه چندین آزمون شخصیتی، تست های دقت و تست های هوش از شما گرفته می‌شود.

2. مصاحبه تخصصی:

شامل مصاحبه حضوری و گاهاً مصاحبه تلفنی و پروژه تخصصی می‌باشد.
*پروژه: با صلاح دید مدیر و با توجه به سمت انتخابی، پروژه‌ای برای شما ارسال می‌گردد که در تاریخ معین می‌بایست آن را انجام دهید.

*مصاحبه تلفنی: پس از ارزیابی پروژه، کارشناسان ارشد مصاحبه تلفنی تخصصی در رابطه با پروژه ارسالی با شما انجام می‌دهند.

*مصاحبه حضوری: در صورت تأیید مصاحبه های عمومی و پروژه ارسالی مصاحبه‌ای با مدیر واحد مربوطه انجام می‌شود و در آن به صورت تخصصی از مهارت‌ها صحبت می‌شود.
(برای مصاحبه حضوری لطفا یک روز زمانتان را به این کار اختصاص دهید).

مزایای همکاری با ماه سِن

ما در ماه سِن باور داریم که تک‌تک اعضای این خانواده باید حالشان خوب باشد تا حالِ خوب را به جامعه‌ی تبلیغات تزریق کنند و هر ماه تسهیلاتی را برای آنها در نظر گرفته‌ایم:

• آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
• اختصاص اعتبار ماهانه جهت ثبت نام در دوره های آموزشی خارج از شرکت مانند آموزش زبان انگلیسی، موسیقی، مهارت‌های ارتباطی یا هر دوره آموزشی دیگر
• تسهیلات ماهانه برای عضویت در باشگاه‌های ورزشی
• ساعت کار منعطف جهت تعادل کار و زندگی کارکنان
• بیمه تامین اجتماعی
• صبحانه، ناهار، میان وعده در کنار یکدیگر
• همکاران متخصص

به امید دیدار و همکاری با شما

کانون تبلیغات ماه سن